www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 prezantimi im zaku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zaku
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht


Numri i postimeve : 3
Registration date : 28/01/2009

MesazhTitulli: prezantimi im zaku   Wed Jan 28, 2009 7:28 am

une jam zaku dhe jam 11 vjec me pelqen elektronika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: prezantimi im zaku   Mon Feb 02, 2009 2:56 pm

Mire se na erdhe Zaku.

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
 
prezantimi im zaku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Prezantimi :: Prezantimi i djemve-
Kėrce tek: