www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Pyetje me "pse" dhe pergjigje me "sepse"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kelvin22
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Pyetje me "pse" dhe pergjigje me "sepse"   Mon Dec 29, 2008 2:54 am

esht nje loje shume e thjesht.une tani do bej nje pyetje me pse dhe ai qe vjen mbas meje do pergjigjet pyetjes time me sepse dhe do beje serisht nje pyetje me pse...kuptuat?

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
 
Pyetje me "pse" dhe pergjigje me "sepse"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:Personalitetete te etikes dhe te mirefillesise letrare marrin pjese ne Simpoziumin Nderkombetar 'MUZA POETIKE PEGASI 2011..." ME OBJEKT "LIRIZMI NE LETERSI DHE RRUGETIM PEGASI INTERNACIONAL"[/
» Nuk ėshtė mirė tė thuhet se "Azem Syla ishte agjent i SHIK-ut!"
» Lek Pervizi: Parathanja e librit tė E. Schneider "Pellazgėt e pasardhėsit e tyre"
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» "Dublinasit" Pjesa e I

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ARGĖTIM & ZBAVITJE :: Lojra tė ndryshme argėtuese-
Kėrce tek: