www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 cili eshte personi me i dashur per ju?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: cili eshte personi me i dashur per ju?   Sun Dec 28, 2008 4:41 am

personat me te dashur per mua jane prinderit por edhe motra por ndonjehere zihemi por prap duhemi shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: cili eshte personi me i dashur per ju?   Sun Dec 28, 2008 4:42 am

edhe sendi eshte shume e dashur me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: cili eshte personi me i dashur per ju?   Sun Dec 28, 2008 2:36 pm

per mua personat me te dashur jane familja, por edhe kushurinjte kryesisht nela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: cili eshte personi me i dashur per ju?   Mon Dec 29, 2008 2:49 am

per mua personat me te dashur jane familja

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: cili eshte personi me i dashur per ju?   Mon Dec 29, 2008 4:35 am

faleminderit sendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: cili eshte personi me i dashur per ju?   Mon Dec 29, 2008 5:24 am

ska gje per pak sa ste ngaterrova emrin e di ti :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cili eshte personi me i dashur per ju?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cili eshte personi me i dashur per ju?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN O VĖLLAU IM I DASHUR - GANI!!! -Vargje urimi-
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: DHOMA E DEBATIT :: Tema tė pėrgjithshme-
Kėrce tek: