www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Sun Dec 28, 2008 4:32 am

mua me pelqejne lendet shkencore si matematika, fizika, kimia, biologjia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Sun Dec 28, 2008 2:31 pm

edhe mua ato kryesisht, por lendet e mia te preferuara jane matematika dhe anglishtja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Mon Dec 29, 2008 2:22 am

edhe mua ato kryesisht, por lendet e mia te preferuara jane matematika dhe frengjishtja

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Mon Dec 29, 2008 4:16 am

pse genjen kelvo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Mon Dec 29, 2008 5:16 am

genjeshtar ty ste pelqen frengjishtja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Mon Dec 29, 2008 5:17 am

bile as qe e meson fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Mon Dec 29, 2008 5:34 am

e vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Fri Jan 09, 2009 2:15 pm

po po bom bom bom bom bom bom bom

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
zaku
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht


Numri i postimeve : 3
Registration date : 28/01/2009

MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   Wed Jan 28, 2009 7:29 am

matematika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila eshte lenda mesimore qe ju pelqen me shume?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Cila ishte ana e errėt e pilotit qė rrėzoi aeroplanin e Germanwings?
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Ēka ėshtė Filozofia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: FEMIJET FORUM :: KĖRKESA, NDIHMĖ, IDE & LAJMĖRIME-
Kėrce tek: