www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 ku mund te gjej titujt e librave te Ismail Kadarese?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
avatar

Numri i postimeve : 116
Age : 22
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: ku mund te gjej titujt e librave te Ismail Kadarese?   Fri Dec 26, 2008 1:32 am

ku mund te gjej titujt e librave te Ismail Kadarese?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
 
ku mund te gjej titujt e librave te Ismail Kadarese?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Nė dhjetėvjetorin e Prillit tė Thyer tė Jabllanicės sė Dushkajės
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Promovim librash tė mėrgimtarėve tanė dhe Foto tė bėra nė Biblioteken Kombėtare gjat promovimit tė librave nga Diaspora (Foto:Ahmet Murati)
» Kriteret pėr tė pėrfituar bursė
» Gruaja qė bėn ēudira

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: KĖNDI KULTUROR :: Letėrsia-
Kėrce tek: