www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Cfare PC keni?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Cfare PC keni?   Thu Dec 25, 2008 1:07 pm

Tregoni se qfare pc keni.
Une kam nj laptob toshiba satelit dhe nje hp jo laptob.
Tregoni dhe ju se qfare pc keni.


Edituar pėr herė tė fundit nga kelvin22 nė Mon Dec 29, 2008 2:32 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare PC keni?   Thu Dec 25, 2008 1:52 pm

une kam konpjuter nuk e di cfare PC-je dhe do te blej nje laptop HP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare PC keni?   Fri Dec 26, 2008 2:31 am

une kam nje pc hp pentium d dhe nje laptop tashiba satelit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare PC keni?   Sun Dec 28, 2008 8:15 am

e paske njelloj me kelvinin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare PC keni?   Mon Dec 29, 2008 2:34 am

Nela shkruajti:
une kam konpjuter nuk e di cfare PC-je dhe do te blej nje laptop HP

nela pc i thojne kompjuter

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare PC keni?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare PC keni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: SHKENCA DHE TEKNOLOGJIA :: Ne dhe kompjuteri-
Kėrce tek: