www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Probleme me kompjuterin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Probleme me kompjuterin   Thu Dec 25, 2008 1:03 pm

Ktu mund te shkruani cdo problem qe keni me kompjuterin tuaj
dhe do te mundohemi te zgjidhim problemin tuaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Probleme me kompjuterin   Thu Dec 25, 2008 1:50 pm

ou me verte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Probleme me kompjuterin   Thu Dec 25, 2008 1:50 pm

rrofsh!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Probleme me kompjuterin   Mon Dec 29, 2008 2:42 am

Nela shkruajti:
ou me verte?

po me verte

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Probleme me kompjuterin   Mon Dec 29, 2008 3:53 am

une shyqyr nuk kam ndonje problem momentalisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Probleme me kompjuterin   Mon Dec 29, 2008 4:31 am

as une nuk kam ndonje problem momentalisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Probleme me kompjuterin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Probleme me kompjuterin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: SHKENCA DHE TEKNOLOGJIA :: Ne dhe kompjuteri-
Kėrce tek: