www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 pershendetje te gjithve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: pershendetje te gjithve   Sun Dec 21, 2008 8:42 am

Une jam kelvin22 jam 16 vjec me pelqen pc dhe elektronika.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Sun Dec 21, 2008 9:19 am

mirese erdhe kelvo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Thu Dec 25, 2008 2:00 pm

e dime se je "webmasteri"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Fri Dec 26, 2008 2:16 am

mburresh shume ne fakt po te mos kisha ndihmuar une dhe nela sdo ta kishe keshtu forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Sun Dec 28, 2008 4:12 am

ka te drejte sendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Mon Dec 29, 2008 3:02 am

sendi shkruajti:
mburresh shume ne fakt po te mos kisha ndihmuar une dhe nela sdo ta kishe keshtu forumin

ju asgje nuk keni bere une e kam bere komplet forumin e mos rreni kot rrenacake

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Mon Dec 29, 2008 3:41 am

ik re genjeshtar se te zbulova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Mon Dec 29, 2008 4:29 am

ca genjeshtari ti te fik deren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Tue Dec 30, 2008 12:31 pm

mendimi im per kelvin eshte se eshte shume shume i lastuar, mendjemadh, dyfytyresh, dhe shume i poshter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Tue Dec 30, 2008 12:35 pm

ta dini te gjithe sa i keq qe eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Tue Dec 30, 2008 12:36 pm

rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit rabbit study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Thu Jan 01, 2009 11:11 am

une mendoj se kelvin22 eshte shume mburravec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Fri Jan 09, 2009 2:20 pm

po nuk shajte ti nuk behet pale pale pale pale

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje te gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Prezantimi :: Prezantimi i djemve-
Kėrce tek: