www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 www.zemershqiptare.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: www.zemershqiptare.com   Sat Dec 20, 2008 2:04 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Sun Dec 21, 2008 9:02 am

e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Thu Dec 25, 2008 1:04 pm

me pelqeka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Thu Dec 25, 2008 1:04 pm

vetem se paska ecur me shume se forumi jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Fri Dec 26, 2008 2:36 am

po ajo ka shume kohe qe eshte hapur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Sun Dec 28, 2008 4:23 am

se mos ka e jona pak kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Sun Dec 28, 2008 4:38 am

e di sa faqe shqiptare ka ne internet apo jo????????? sa te duash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Mon Dec 29, 2008 2:41 am

Nela shkruajti:
se mos ka e jona pak kohe

e jona ka tre kater muje qe eshte hapur ndersa zemershqiptare ka dy ose tre vjet qe eshte hapur

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Mon Dec 29, 2008 4:33 am

pune e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Princess
Moderatorėt
Moderatorėt
Princess

Numri i postimeve : 25
Age : 25
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Mon Dec 29, 2008 2:28 pm

per mendimin tim zemershqiptare eshte faqja me e mire shqiptare, pjesen me te madhe te kohes e kaloj aty dhe eshte vertet mire...pa hater mbetja a ndonje gje te tille, se lojerat videot e gjerat e tjera ketu jane shume te bukura, por forumi skrahasohet...duhet pune patjeter...por ne radhe te pare duhen tema te reja, me shume anetare, me shume reklame...dhe sigurisht te vendosen emoticonsa te rinj...keto i ka cdo lloj forumi...nejse mos e merrni per te keq, por thjesht si nje keshille,...normalisht te krijohen grupe te reja, administratoret smund te jene dhe moderatore se ska kuptimin, duhet te vecohen gjerat...duhet ti ndryshohet ngjyra dhe jo te jene si te gjithe antaret etj etj...

ps: ketu eshte nje forum i lire dhe gjithsecili shpreh mendimin e vet, shpresoj mos ta merrni per keq dhe mos ta shini kete postim...flm ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Tue Dec 30, 2008 11:48 am

keshtu do kelvin ai e mban veten webmaster, modernator dhe administrator
por une dhe nela do e ndryshojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   Tue Dec 30, 2008 12:33 pm

nuk po te kuptoj dersati dhe nela ke panelin e administrimit keni te drejt ta ndryshoni forumin a koptove webmaster jam une se une e kam hapur forumin.
me kupton. bom bom bom bom

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: www.zemershqiptare.com   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
www.zemershqiptare.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: SHKENCA DHE TEKNOLOGJIA :: Faqe shqiptare nė internet-
Kėrce tek: