www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Semundja HIV/AIDS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Semundja HIV/AIDS   Tue Dec 16, 2008 3:04 pm

e quajtur semundja e shekullit HIV/AIDS eshte semundja me vdekjeprurese ne bote.HIV/AIDS eshte semundje e tmerrshme kunder se ciles asnje nuk ka arritur te gjej zgjidhje deri me sot dhe infektuarit me SIDA sa vijne e shtohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Semundja HIV/AIDS   Tue Dec 16, 2008 4:17 pm

Sida eshte shume e rrezikshme.Megjithate mendoj se mund ta shmangesh me karakter te forte dhe duke marre te gjitha pasojat parasysh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Semundja HIV/AIDS   Thu Dec 25, 2008 10:39 am

mos ma permendni semundjen se me duket sikur po semurem!!!!! No :oops:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Semundja HIV/AIDS   Thu Dec 25, 2008 1:27 pm

Nela shkruajti:
mos ma permendni semundjen se me duket sikur po semurem!!!!! No :oops:

edhe mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Semundja HIV/AIDS   Fri Dec 26, 2008 2:19 am

o zot ju te du sa delikat qe jeni :P :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Semundja HIV/AIDS   Sat Dec 27, 2008 2:07 pm

sendi shkruajti:
o zot ju te du sa delikat qe jeni Razz Razz Razz

jo se jemi delikat po na shtiroset
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Semundja HIV/AIDS   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Semundja HIV/AIDS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: DHOMA E DEBATIT :: Trupi dhe shėndeti-
Kėrce tek: