www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Cfare vleresoni me shume te vetja??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Tue Dec 16, 2008 2:56 pm

Cili eshte virtyti qe vleresoni me shume te vetja??
une vleresoj sinqeritetin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Tue Dec 16, 2008 4:14 pm

Tek vetja vleresoj sinqeritetin dhe korrektesen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Wed Dec 17, 2008 9:39 am

zgjuarisin dhe etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
maseo
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht
maseo

Numri i postimeve : 19
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Sat Dec 20, 2008 2:51 am

te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Tue Dec 23, 2008 6:00 am

me vjen keq ta them por nga gabimet qe ben kelvo nuk dukesh si 16 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Thu Dec 25, 2008 10:37 am

pervec vetes une vleresoj rregullin, fisnikerine, korreksine, sinqeritetin, disiplinen, e edukimin fizik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Fri Dec 26, 2008 1:34 am

pune e madhe sendi sikur po shkruajme ndonje hartim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   Mon Dec 29, 2008 5:25 am

e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume te vetja??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare vleresoni me shume te vetja??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: DHOMA E DEBATIT :: Tema tė pėrgjithshme-
Kėrce tek: