www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Po ose Jo......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Po ose Jo......   Tue Dec 16, 2008 2:47 pm

postuesi siper duhet te beje nje pyetje dhe ju duhet ti pergjigjeni me Po ose Jo
mos harroni te lini dhe ju pyetjen per tuaj

ju pelqen muzika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Tue Dec 16, 2008 3:50 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Wed Dec 17, 2008 9:43 am

po po po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Princess
Moderatorėt
Moderatorėt
Princess

Numri i postimeve : 25
Age : 25
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Wed Dec 17, 2008 11:47 am

nuk bete pyetje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Thu Dec 18, 2008 12:08 pm

Princess shkruajti:
nuk bete pyetje?

pyejtja ishte a ju pelqen muzika rendeer rendeer rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Thu Dec 18, 2008 12:49 pm

kelvin22 shkruajti:
Princess shkruajti:
nuk bete pyetje?

pyejtja ishte a ju pelqen muzika rendeer rendeer rendeer

nuk e ke kuptuar temen.une bera pyetjen te plq muzika dhe sendi u prgj po.kur jep prgj duhet te besh nje pyetje dhe duhet te prgj anetari me poshte i cili duhet te leje nje pyetje.pra i prgj pyetjes dhe le nje pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Fri Dec 19, 2008 7:31 am

kendoni ndonjehere?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
maseo
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht
maseo

Numri i postimeve : 19
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Sat Dec 20, 2008 2:59 am

edhe po edhe jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Sat Dec 20, 2008 4:24 am

maseo shkruajti:
edhe po edhe jo
po pyetjen ku e ke??
ju plq plazhi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Sat Dec 20, 2008 4:28 am

slash shkruajti:
maseo shkruajti:
edhe po edhe jo
po pyetjen ku e ke??
ju plq plazhi?

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Sat Dec 20, 2008 5:17 am

kelvin22 shkruajti:
slash shkruajti:
maseo shkruajti:
edhe po edhe jo
po pyetjen ku e ke??
ju plq plazhi?

po
u lodha duke jua shpjeguar.uhet te lesh edhe pyetje pervec prgj.the po ti.duhet te lesh ehde nje pyetje.te ciles duhet ti kthej prgj postuesi i meposhtem i cili duhet te lere edhe ai nje pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Sat Dec 20, 2008 9:29 am

a dini ta berdorni mire pc?
cherry cherry cherry cherry cherry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Tue Dec 23, 2008 6:27 am

po
keni shkuar ndonjehere jashte shtetit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Thu Dec 25, 2008 1:12 pm

e adhuroj muziken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   Sun Dec 28, 2008 4:29 am

per te gjitha pyetjet qe u bene pergjigjja eshte PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Po ose Jo......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Po ose Jo......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ARGĖTIM & ZBAVITJE :: Lojra tė ndryshme argėtuese-
Kėrce tek: