www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Fjale me rime....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Fjale me rime....   Tue Dec 16, 2008 2:41 pm

ne kete teme cdo anetar do te shkruaj nje fjale ose folje dhe ne duhet ta rimojme
prsh lexoj-mesoj
tani po ve une fjalen dhe postuesi pas meje duhet te veje nje te tille qe te rimoje me ate qe eshte siper

kendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Tue Dec 16, 2008 3:51 pm

recitoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
Princess
Moderatorėt
Moderatorėt
Princess

Numri i postimeve : 25
Age : 25
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Wed Dec 17, 2008 11:47 am

nuk ke dhene nje alternative tenden...
recitoj-dhuroj..

muzike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Wed Dec 17, 2008 12:24 pm

zhapik
guzhine :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Fri Dec 19, 2008 7:27 am

makine pashe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
maseo
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht
maseo

Numri i postimeve : 19
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Sat Dec 20, 2008 3:02 am

lashe mamuth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Sat Dec 20, 2008 4:23 am

blututh(shqip)
laker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Sat Dec 20, 2008 10:18 am

vaker
diamant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Tue Dec 23, 2008 6:24 am

impulsant
shtepi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   Thu Dec 25, 2008 1:14 pm

sa inat qe nuk e kapa lojen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjale me rime....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjale me rime....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ARGĖTIM & ZBAVITJE :: Lojra tė ndryshme argėtuese-
Kėrce tek: