www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Rryma juaj e preferuar??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Rryma juaj e preferuar??   Tue Dec 16, 2008 1:16 pm

cila eshte rryma juaj muzikore??kush ju plq me shume dhe pse??
per mua eshte dhe do te jete rock/metal sepse eshte muzike qe me ben te ndihem mire dhe muzike e vertet cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar??   Tue Dec 16, 2008 1:24 pm

slash shkruajti:
cila eshte rryma juaj muzikore??kush ju plq me shume dhe pse??
per mua eshte dhe do te jete rock/metal sepse eshte muzike qe me ben te ndihem mire dhe muzike e vertet cheers

mua me pelqejne te gjitha rrymat sepse te gjitha jane te bukura. :D :D :D :D :D :D :D affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball cheers cheers cheers cheers santa santa santa rendeer rendeer farao king queen jocolor geek :lol!: :afro: :flower: 🐘 scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Princess
Moderatorėt
Moderatorėt
Princess

Numri i postimeve : 25
Age : 25
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar??   Tue Dec 16, 2008 1:33 pm

edhe mua si kelvinit 8) me shum rnb/hip-hop/soul :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar??   Tue Dec 16, 2008 3:30 pm

Rryma ime e preferuar eshte rock\pop.Mendoj se eshte lloji i vertete i muzikes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar??   Thu Dec 25, 2008 1:20 pm

edhe mua si sendi POP/ROCK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar??   Mon Dec 29, 2008 5:35 am

te lumte!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rryma juaj e preferuar??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: KĖNDI KULTUROR :: Bota muzikore-
Kėrce tek: