www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Filmi juaj i preferuar???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Filmi juaj i preferuar???   Tue Dec 16, 2008 7:42 am

cili eshte filmi juaj i preferuar??
Lord of the rings
Pirates of the caribbean
transforems
ylli i rokut etj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi juaj i preferuar???   Tue Dec 16, 2008 9:10 am

nuk ja mbaj mend emrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi juaj i preferuar???   Tue Dec 16, 2008 4:00 pm

Shume filma dhe seriale te preferuar.Kryesisht amerikan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
maseo
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht
maseo

Numri i postimeve : 19
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi juaj i preferuar???   Sat Dec 20, 2008 2:53 am

gjith ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi juaj i preferuar???   Thu Dec 25, 2008 12:52 pm

me pelqejne shume sidomos yjet e disney por edhe te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Filmi juaj i preferuar???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Filmi juaj i preferuar???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: KĖNDI KULTUROR :: Bota kinematografike & TV-
Kėrce tek: