www.femijet.tkForumRegjistrohuidentifikimiGallery

Share | 
 

 Puthje per anetaret e forumit..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Puthje per anetaret e forumit..   Tue Dec 16, 2008 7:31 am

ktu jeni te lire te puthni ke te doni si te doni dhe sa te doni. :P :P per te tere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Tue Dec 16, 2008 9:10 am

per vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Princess
Moderatorėt
Moderatorėt
Princess

Numri i postimeve : 25
Age : 25
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Tue Dec 16, 2008 1:27 pm

slash shkruajti:
ktu jeni te lire te puthni ke te doni si te doni dhe sa te doni. :P :P per te tere

per tyyyyyyy.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
slash
Moderatorėt
Moderatorėt
slash

Numri i postimeve : 35
Age : 26
Location : gjithandej
Registration date : 16/12/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Tue Dec 16, 2008 2:09 pm

Princess shkruajti:
slash shkruajti:
ktu jeni te lire te puthni ke te doni si te doni dhe sa te doni. :P :P per te tere

per tyyyyyyy.....
puc edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Tue Dec 16, 2008 3:53 pm

per Nelen'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
maseo
Antar/e e Thjesht
Antar/e e Thjesht
maseo

Numri i postimeve : 19
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Sat Dec 20, 2008 2:57 am

per kelvin22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Sun Dec 21, 2008 8:51 am

per sendin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
sendi
Adrimistrator
Adrimistrator
sendi

Numri i postimeve : 120
Location : Durres
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Sun Dec 21, 2008 8:59 am

ju puth te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Thu Dec 25, 2008 1:15 pm

per sendin se e kam shoqe te ngushte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Thu Dec 25, 2008 2:03 pm

putha sendin sepse jemi shoqe te ngushta ne fakt ju puth te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Mon Dec 29, 2008 2:46 am

per sendin dhe nelen

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Mon Dec 29, 2008 2:47 am

per te gjithe cheers cheers cheers

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
nela
Adrimistrator
Adrimistrator
nela

Numri i postimeve : 116
Age : 23
Location : Durres
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Mon Dec 29, 2008 4:32 am

faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
kelvin22
webmaster
webmaster
kelvin22

Numri i postimeve : 115
Location : Durres
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   Sun Feb 01, 2009 6:28 am

puthje per te tere ore car flet sbehet llaf clown clown

_________________
WEBMASTERE KELVIN22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://femijet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthje per anetaret e forumit..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthje per anetaret e forumit..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ARGĖTIM & ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: